Sõnasõda

Delfi: Uues telemängus “Sõnasõda” astub kaptenina üles Venno Loosaar

Kristjan Jõekalda uus meelelahutussaade “Sõnasõda” muudab armastatud sõnaseletusmängu tõeliseks tulevärgiks. Pöörane telemäng on Kanal 2 eetris alates homsest reedeti kell 20.30.

„Me oleme Teet Margnaga teinud kõikvõimalikke telemänge alates “Kuldvillakust” ja lõpetades “Rooside sõjaga”, aga nii lõbusat saadet kui „Sõnasõda“ pole mina oma elus veel juhtinud,“ räägib Kristjan Jõekalda.

Saates on kaks võistkonda: ühes naised, teises mehed. Tavavoorudes seletavad võistlejad sõnu kas suuliselt, pantomiimi kasutades või siis joonistades. Ekstreemvoorudes läheb aga sõnade kirjeldamine ja arvamine eriti põnevaks, sest osalejad peavad ületama erinevaid raskusi.

 

Mis tunne on midagi seletada, kui ripud samal ajal pea alaspidi või sind pillutakse maadlusmatil või pead Martin Parmasega tangot tantsima? Selles saates võib kõike juhtuda – ja juhtubki!

Esimese saate võistkondade kaptenid on Siret Rüüberg ja Venno Loosaar, hooaja jooksul lisanduvad Jüri Nael ja Liina Randpere. Igas saates on ka mõni kuulus üllatuskülaline. Võitjameeskond lahkub saatest 15 000 krooniga. „Sõnasõda“ põhineb menukal rahvusvahelisel saateformaadil “Extreme Activity”.

„Sõnasõda“ on Kanal 2 ekraanil alates homsest reedeti kell 20.30, kohe pärast uut meelelahutuslikku ja harivat saatesarja „Eesti kõige-kõige“. Pärast „Sõnasõda“ jõuab aga eetrisse „Kelgukoerte“ uue hooaja avaosa.

 

Autor: Delfi