Hannes Võrno Q

Elu24: «Hannes Võrno Q»: Hans H. Luik, Liis Lass, Keit Pentus ja Raivo Aeg

Juba sel pühapäeval kell 20.35 on Kanal 2 jutusaates «Hannes Võrno Q» Kaitsepolitsei peadirektor Raivo Aeg. Kas selgub uusi nüansse seoses Savisaare mõjuagendi-afääriga?

Stuudios on ka Ekspress Grupi juht Hans H. Luik, kes tähistas hiljuti 50. juubelit. Milline on Eesti meedia tulevik. Uurime, kas paberlehed jäävad püsima ja missuguseks kujunevad uute peatoimetajate toel Eesti Ekspress ja Eesti Päevaleht.

Sõna saab Eesti Vabariigi ainus naisminister Keit Pentus. Millised on olnud õblukese keskkonnaministri esimesed nädalad ja kuidas ühe ministeeriumi juhtimine üldse käib?

Üle pika aja annab avameelse intervjuu kõmuline seltskonnategelane Liis Lass, kes on paistnud silma nii aktiivse massimeediavastase võitluse kui muusikaprojektidega. Kuidas on läinud ilmatüdrukuna tähelendu alustanud Liisi esikteosel «Kes sandistas lugeja?».

Külastame multitalent Mart Sanderit tema uues Tõnismäe kodus. Räägime kunstist ja raamatutest. Miks kirjutab Sander raamatuid meelsasti pigem inglise kui eesti keeles?

Stuudios musitseerib diskokuningas Pearu Paulus ja 2 Quick Start.

«Hannes Võrno Q» on Kanal 2s juba sellel pühapäeval kell 20.35.

 

Autor: Elu24