Hannes Võrno Q

Hannes Võrno uuest saatest: muidugi on see väljakutse!

Homme alustab Kanal 2-s uus paljude stuudiokülalistega vestlussaade „Hannes Võrno Q”, milles võetakse meeleolukalt kokku lõppeva kuu põnevamad teemad. 

Stuudios on kohal palju intrigeerivaid külalisi, lisaks jõuavad eetrisse videolood ja oma koht on samuti muusikal.
“See on kahetunnine saade, mille teemad ja külalised veel homseni saladuses hoiaksin. Külaliste hulgas on nii tuntud kui vähemtuntud inimesi,” ütles Hannes Võrno Publikule.

“Tegemist on saatega, mida juhin üle pika aja ise. Saatekülalisi ei vali mitte arvuti ega valedetektor, vaid reaalsed inimesed,” võrdles ta saadet eelmistel hooaegadel nähtud “Tõehetkega”.

 

Kui teisi hooaja uudissarju on telekanalid hoogsalt promonud, siis “Hannes Võrno Q” on justkui saladuses püsinud. Kas see on teadlik valik? “See on kuu kokkuvõttev saade, seega oleme seda teinud viimase minutini, et näha, mis september toob. Mingit salatsemist siin kindlasti ei ole,” ütleb ta.

Hannes tunnistab, et vestlussaade on talle suur väljakutse. “Muidugi on! On ju vahe, kas turustad veini, millel on silt sinu nimega või siis lihtsalt mingit veidrat toodet. Allakirjutamisel lasus mul suur vastutus, kuid väga suur osa on muidugi ka suurepäraselt saatemeeskonnal,” ütles ta.

“Hannes Võrno Q” juhitud saade on eetris iga kuu viimasel pühapäeval. Avaosa jõuab Kanal 2 eetrisse sel pühapäeval kell 20.05.

 

Autor: Mari Üksti, Delfi