KuldvillakSaatest meedias


 
17. aprillil algas TV3-e kanalil uus mälumäng “Kuldvillak”. Mängu algupärane nimi on “Jeopardy” ja mängitakse seda 42-s riigis üle kogu maailma.

“Kuldvillak” on pooletunnine televiktoriin, mille osalejad võistlevad küsimuste ja vastuste kaudu sularahaauhindadele. Viktoriinil on kolm osa : villak, topeltvillak ja kuldvillak. Igas mängus on erinevad teemad ( näiteks Sherlock Holmes, automargid, kaunid naised, isikunimed, linnad jne.). Mängu esimeses voorus on võimalik vastata küsimustele, mis maksavad 100 – 500 krooni, teises osas 200 – 1000 krooni ning kolmandas voorus paneb iga mängija panuse oma äranägemise järgi. Vastavalt rahasummale jaguneb ka küsimuste raskusaste. Kõik voorud mängitakse aja peale ning vastuse mõtlemiseks on aega 5 sekundit.

Mängu lõppedes on õigus sularaha endale jätta vaid kõige suurema skooriga mängijal. Mängu võitja võtab osa ka järgmisest saatest ning kui tal õnnestub võita viis mängu järjest, on ta automaatselt uhiuue auto omanik.

Saatejuhiks on Teet Margna, kes tegi lõpparved saatega “Teet Or Alive”. Saate nn. kaadritagusteks toimetajateks on Tuuli Roosma ja Kristjan Jõekalda. Rezhissööri ameti peal on Masa.


 

Kuldvillak (Jeopardy!)
Aasta: 1998-2002, sügis 2012
Saatejuht: Teet Margna
Saate formaat: televiktoriin