Nädalalõpp Kanal2ga

“Nädalalõpp Kanal 2ga”: Uku Suviste, Kristjan Kasearu, Marju Lauristin, Trikimees ja paljud teised!

Teet Margnal ja Kristjan Jõekaldal on saates “Nädalalõpp Kanal 2ga” külas kaks ja pool hurmurit – Uku Suviste, Kristjan Kasearu ja Jaagup Tuisk, professor ja meediaõppejõud Marju Lauristin, Jürgen “Trikimees” Veber ja ballaadiga “Kas tead” end kõigi armastajate südamesse laulnud Helen Adamson.

Kanal 2 saatesarjast “Trikimees” tuntuks saanud Jürgen Veber hullutab oma võlurivõimetega täna Teetu ja Kristjani. Ootamatult leiab Jürgen Kristjani näol konkurendi! Siiski pole Jürgen Kristjani tasemega päris rahul ja teeb talle käigupealt koolituse. Lisaks trikitamisele räägib Jürgen, kuidas ta maagiamaailma jõudis, üleriigiliseks kuulsuseks sai ja kuulsa Ameerika illusionisti David Copperfieldi pardi ära varastas.

Et sooja suve lähenedes tuleb meestelgi paksud vammused seljast heita ja hea välja näha, on saates kõigile eeskuju näitamas ühed stiilsemad mehed Eestis – Uku Suviste, Kristjan Kasearu ja verinoor talent Jaagup Tuisk, keda tuntakse ka kui “2 1/2 meest”. Täna korraldavad mehed stuudios oma kõige inetumate riiete demonstratsiooni, mis šokeeriks iga moegurmaani. Selle peale otsustavad Teet ja Kristjan aga, et nemadki tahavad olla ilusad ja stiilsed ning lähevad moealast nõu küsima saatest “Eesti tippmodell” tuntud stilistilt Anatoli Einilt.

Tartu Ülikooli emeriitprofessor Marju Lauristin võtab samuti koha sisse Teedu ja Kristjani diivanil. Et saatejuhid tunnevad staažika meediaõppejõu ees aukartust, otsustavad nad tavalise intervjuu asemel teha Lauristinile hoopis spetsiaalselt “Nädalalõpp Kanal 2ga” jaoks valminud erakordse psühholoogilise testi, mis paljastab, kes Lauristin on, kuhu ta läheb ja mida ta tahab.

Muusikalist hingekosutust pakub ühe Eesti populaarseima armastuslaulu “Kas tead” esitaja ja sõnade autor Helen Adamson. Kui tema laulu oskab kaasa laulda suur osa kodumaisest muusikapublikust, siis Helenit ennast küll liiga hästi ei tunta. Kas teadsite, et see siresäärne naine on tegelikult hoopis elektroonikafirmas koolitaja ja seda juba üheksa aastat?